Hiato

Wzmacniacz zintegrowany PLINIUS Hiato.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny Hiato o mocy 300 W na kanał jest urządzeniem bez żadnych oraniczeń zdolnym do zasilania dużych, trudnych do napędzania głośników.

Jeśli szukasz zintegrowanego wzmacniacza w swoim systemie i nie chcesz rezygnować z korzyści, jakie może przynieść prawdziwa, dobrze kontrolowana moc, to ten wzmacniacz jest dla Ciebie.

Układ tylnego panelu zawiera cztery wejścia liniowe. Wysokiej jakości złącza WBT RCA są używane na wszystkich wejściach liniowych i gramofonowych z dodatkowymi zbalansowanymi wejściami XLR dla CD i Line 1. Posiada wejście BYPASS RCA i XLR HT.

Na przednim panelu małe, dyskretne gniazdo 3,5 mm umożliwia podłączanie źródeł przenośnych, a uniwersalny pilot Hiato obsługuje również odtwarzacze CD Plinius.

Wzmacniacz może być wyposażony w opcjonalny stopień gramofonowy oparty na skalowanej wersji konstrukcji Koru. Phono posiada cztery ustawienia wzmocnienia i pięć ustawień obciążenia, aby umożliwić odpowiednie dopasowanie wkładu.

Przełącznik masy pozwala na odizolowanie masy sygnałowej od masy głównej obudowy. Może to pomóc w rozwiązaniu niepożądanych pętli masy lub szumów spowodowanych zduplikowanymi ścieżkami masy w niektórych systemach.

Wysokiej jakości złącza wejściowe WBT RCA i Neutrik XLR oraz wyjścia głośnikowe WBT zapewniają niski poziom zniekształceń.

W konstrukcji zastosowano kondensatory Auricap ze względu ich doskonałą klarowność i zdolność dynamiczną.

Srebrno/złoty przewód Siltech premium 'G7' zapewnia doskonałe połączenie pomiędzy komponentami, zapewniając przejrzystą, szybką i szczegółową prezentację sygnału muzycznego.

Przewód Auric OFC używany w stopniu wejściowym wzmacniacza został wybrany ze względu na jego wysoką obrabialność i naturalne brzmienie.

 

Moc 300 W RMS / 8 Ohm, 450 W RMS / 4 Ohm

Pasmo przenoszenia 20Hz do 20kHz


WYMIARY:

Wysokość: 170 mm
Szerokość: 450 mm
Głębokość: 455 mm
Waga: 25 kg

 

Zobacz też