FLUX HIFI - SONIC elektroniczna szczoteczka do czyszczenia igły gramofonowej

HIFI Flux-Sonic to soniczna szczoteczka do igły gramofonowej. Czyści igłę we wszystkich możliwych płaszczyznach - zabieg, którego nie można wykonać manualnie.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

HIFI Flux-Sonic to soniczna szczoteczka do igły gramofonowej. Czyści igłę we wszystkich możliwych płaszczyznach - zabieg, którego nie można wykonać manualnie. Właściwa kondycja i czystość igły gramofonowej to sprawa priorytetowa. Flux-Sonic w prosty i wygodny sposób ułatwia to zadanie. Nagromadzone na grocie zanieczyszczenia usuwane są z pomocą wibracji odpowiedniej częstotliwości w bezpieczny, delikatny i skuteczny sposób. Flux-Sonic jest uniwersalny, współpracuje z każdym gramofonem i może być stosowany tak często jak jest to potrzebne, polecamy przed odtworzeniem każdej płyty. Preparat Flux-Fliud dostępny również osobno - w fiolkach 15ml.

Zadaniem igły gramofonowej jest możliwie dokładne śledzenie zapisu na płycie winylowej. Jeżeli jednak grot igły jest zanieczyszczony to mniej istotny będzie rodzaj szlifu oraz to jak dokładnie został wykonany. Zabrudzona igła nie jest w stanie precyzyjnie śledzić zapisu co prowadzi do zniekształceń odczytu.

Nawet pozornie czyste płyty zawierają w rowkach zanieczyszczenia mineralne, organiczne, syntetyczne, także poprodukcyjne, które w trakcie odtwarzania pod wpływem wysokiej temperatury mocno przywierają do igły.

Z tym urządzeniem w połączeniu z płynem Flux-Liquid 15ml, zawsze osiągniesz najlepszy rezultat!