TONAR wkładka E-FLIP (9513)

Wysokiej klasy, uniwersalna, eliptyczna wkładka gramofonowa MM. Produkowana w Japonii, zgodność - Stylus Co. Japan.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Tonar to firma z 60. letnim doświadczeniem. Nic zatem dziwnego, że Tonar jest światowym specjalistą w produkcji igieł i wkładek gramofonowych oraz akcesoriów do pielęgnacji płyt winylowych.

Aktualna oferta Tonar to około 3000 igieł oraz 1000 różnych typów wkładek gramofonowych MM i MC, zarówno tych o specjalnym kształcie jak i z mocowaniem ½ cala oraz wtykowym T4P.

Produkty Tonara mają zastosowanie zarówno w gramofonach hi-fi, jak i w starszych (vintage), pamiętających płyty 78-obrotowe, oraz w większości gramofonów używanych przez DJ-ów.

Tonar produkuje również bardzo wszechstronną linię akcesoriów do konserwacji i przechowywania cennych kolekcji płyt winylowych oraz akcesoria do magnetofonów kasetowych i szpulowych.

Wkładka jest jednym z najważniejszych elementem całego systemu audio. Zamienia ona drgania igły na sygnał audio, które są wzmacniane w pozostałej części systemu. Stąd też wkładka w dużej mierze decyduje o jakości słyszanego dźwięku. W celu zapewnienia doskonałej reprodukcji dźwięku w skromnej cenie, Tonar wprowadził na rynek serię wkładek Tonar Flip.

Prezentowana tutaj wkładka Tonar E-FLIP o szlifie eliptycznym (montaż 1/2 cala) to standardowy produkt serii, wykonany z niezwykłą precyzją i z najwyższej jakości materiałów, gwarantujący doskonałą reprodukcję dźwięku za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja:

Wyjście: 3,5 mV przy 1 kHz
Balans kanałów: w zakresie 2,5 db przy 1kHz
Separacja między kanałowa: powyżej 18 dB przy częstotliwości 1 kHz
Impedancja: 47 kOhm
Pojemność: 100pF
Siła nacisku: 1,5-2,5 g (opt. 2,0 g)
Promień końcówki igły: 0,3 x 0,7 mm (eliptyczna)
Materiał: diament
Średnica wspornika igły: 0,3 mm
Wspornik igły: aluminium
Waga: 5g +/- 0,5g
Zakres częstotliwości: 20 - 20.000 Hz +/- 3 dB

Zobacz też