HI-FI CLEAN

Efektywne i szybkie czyszczenie komponentów Hi-Fi za pomocą masy Hi-Fi Clean.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Wysokiej jakości masa do czyszczenia w szybki i efektywny sposób czyści powierzchnię każdego elementu systemu hi-fi. Swoją strukturą wchodzi nawet w trudno dostępne miejsca powierzchni dając efekt czyszczenia trudno osiągalny tradycyjnymi metodami. 

Usuwa głęboko siedzący brud z każdej powierzchni nie pozostawiając śladów po czyszczeniu. Skład masy jest opracowany by  użytkować ją nawet do czyszczenia nawet bardzo wrażliwych powierzchni np. elektroniki.

Użytkowanie jest bardzo proste. Masę nakładamy na powierzchnię (nie należy nią wycierać powierzchni) naciskamy i odklejamy. Masa służy do wielokrotnego użytku, jednak nie powinna być użytkowana dłużej niż 8 miesięcy od pierwszego użycia. O stanie zużycia masy informuje nas jej kolor, który należy porównać z punktem kontrolnym na opakowaniu. W momencie, kiedy kolor masy i punktu są identyczne masa traci swoje właściwości (staje się lepką) i należy kupić nową.

 Poniższy film pokazuje jak należy użytkować Vinyl Clean (opracowany na patencie Cyber Clean®), w dokładnie taki sam sposób używa się Hi-Fi Clean:

Dane szczegółowe

Parametr Wartość
Zasada czyszczenia: na sucho
Składniki: Etanol (poniżej 5%), niejonowy środek powierzchniowo czynny (hydroksypropylogear), konserwanty (mocznik diazolidynylowy), woda, gliceryna, barwniki, metyloparen, propyloparaben
Waga: 160g