Nessie VinylCleaner

Maszyna do czyszczenia płyt winylowych niemieckiej firmy DRAABE model "Nessie VinylCleaner".
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Po dużym sukcesie maszyny “Nessie Vinyl Master” do produkcji weszła nowa maszyna: “Nessie Vinyl Cleaner”. Ten produkt skierowano do miłośników winyli, którzy za przystępną cenę oczekują ciekawego wzornictwa oraz doskonałej jakości.
 
Nessie Vinyl Cleaner wykorzystuje tą samą techologię co Nessie Vinyl Master. Wewnątrz zainstalowano te same elementy, których jakość jest bezkompromisowa. Elektroniczne sterowanie kierunkiem obrotów oraz siły ssania są identyczne jak w Nessie Vinyl Master. Obudowa Nessie Vinyl Cleaner została wykonana z 8 mm. akrylu, a talerz z akrylu w kolorze satynowym białym . Chromowane elementy konstrukcyjne sprawiają, że wygląd urządzenia przyciąga wzrok.
 
Unikalnym wyposażeniem w tej klasie sprzętu jest chromowany krążek dociskowy z aluminium, z solidną, gumową uszczelką chroniącą label płyty podczas ręcznego mycia. Jedyna różnica pomiędzy maszynami Master i Cleaner polega na ręcznej aplikacji płynu na powierzchnię mytej płyty oraz ręcznym rozprowadzeniu cieczy po jej powierzchni. Do aplikacji płynu służy poręczna., 200 ml butelka, a do mycia – szczotka z węglowym włosiem, dołączone do zestawu. 
 
Parametr Wartość
Wymiary: 345 295x 240 mm
Waga: 7 kg
Napięcie: 230V / 50Hz

Zobacz też