Inspire 880

Wzmacniacz zintegrowany PLINIUS Inspire 880.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Ten wszechstronny wzmacniacz zintegrowany o mocy 80 W na kanał idzie o krok dalej niż tradycyjne produkty zintegrowane i daje możliwość słuchania z niemal każdego źródła. Inspire 880 będzie odbierał sygnały z odtwarzacza CD, komputera osobistego, źródła AV, a nawet winylu z gramofonu.

Aby słuchać zapisanych plików cyfrowych wystarczy podłączyć swoją kolekcję muzyczną do Inspire 880 poprzez wejście USB. Następnie za pomocą odtwarzacza multimediów wybierasz to, co chcesz odtworzyć i przesyłasz strumieniowo do Inspire 880, który konwertuje sygnał cyfrowy na sygnał analogowy.

Inspire 880 to świetny sposób, aby przenieść Twoją muzykę do świata prawdziwie wysokiej wierności.

Asynchroniczne połączenie USB umożliwia bezpośrednie przesyłanie strumieniowe z komputera osobistego lub innego urządzenia multimedialnego.
Optyczne złącza Toslink pozwalają na połączenie ze źródeł AV.

DAC to wysokowydajne komponenty Burr Brown o sprawdzonej jakości odtwarzania dźwięku cyfrowego - umożliwia on odtwarzanie popularnych typów plików do 24bit/192ks/s.

Wysokiej jakości stopień gramofonowy jest standardowo wyposażony, ze stałym wzmocnieniem i obciążeniem.

Przełącznik masy pozwala na odizolowanie masy sygnałowej od masy głównej obudowy. Może to pomóc w rozwiązaniu niepożądanych pętli masy lub szumów spowodowanych zduplikowanymi ścieżkami masy w niektórych systemach.

Moc 80 W RMS / 8 Ohm
Pasmo przenoszenia 20Hz do 20kHz


WYMIARY:

Wysokość: 72 mm
Szerokość: 450 mm
Głębokość: 350 mm
Waga: 10 kg

 

Poniżej link do testu w magazynie Stereolife:

STEREOLIFE

 

 

Zobacz też