Bezpiecznik AHP 5 x 20 mm OSTATNIE SZTUKI

Bezpiecznik 1-szej generacji AHP. Wersje złocone i miedziane.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Bezpiecznik 1-szej generacji AHP.

Wersje złocone i miedziane.

DOSTĘPNOŚĆ OGRANICZONA.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNE WERSJE I WARTOŚCI.

Każdy apekt toru, począwszy od gniazda zasilającego w ścianie aż do membrany Twojego głośnika jest "kluczowy" i ma bezpośredni wpływ na to z jaką przyjemnością i satysfakcją odczuwasz muzykę. Wielu miłosników muzyki i sprzętu HiFi zadaje sobie z tego sprawę - stąd popularność specjalistycznych gniazd ściennych, ekranowanych kabli zasilających czy kondycjonerów mających za zadanie dostarczać jak najlepszej jakości prądu do naszego systemu.

Równie ważny jest wewnetrzny tor zasilania. Wielu z nas zapatrzonych w najnowsze osiągnięcia techniki, całkowicie lekceważy "prymitywne" elementy , za jakie uchodzą bezpieczniki.

Bezpieczniki AHP II oznaczone symbolem "T" (zwłoczne) zostały zaprojektowane w celu zastąpienia zwykłych, standartowych bezpieczników stosowanych w urządzeniach audio. Oczywistym rezulatatem ich stosowania jest słyszalna poprawa brzmienia całego systemu HiFi. Mimo swoich małych wymiarów jego budowa sprawia, że uzyskujemy poprawę przepływu sygnału w tym kluczowym ogniwie toru.

Jeśli pomyślimy o torze prądowym jak o strumieniu wody płynącym w rurze łatwo jest wtedy uzmysłowić sobie, że przepływ sygnału jest tak silny jak "silne" jest nasłabsze ogniwo w łańcuchu. W przypadku zestawu stereofonicznego często zdarza się, że najsłabszym ogniwem w torze jest bezpiecznik, a ściślej rzecz biorąc kawałek drucika, który przy zbyt dużym obciążeniu ulega stopieniu i przerywa obwód. Cała idea tego typu bezpieczników wzięła się z zaprzeczenia utartemu schematowi o "bezpieczniku jako o prymitywnym elemencie, któremu nie warto poświęcać uwagi".

Jaka jest róznica pomiędzy bezpiecznikiem standardowym a bezpiecznikiem AHP?

Powszechnie stosowane bezpieczniki produkowane są na bazie krótkiego odcinka cienkiego przewodu wyprodukowanego w taki sposób aby stopił sie on w przypadku zbyt wysokiego przepływu prądu i w ten sposób chronił system przed niepożądanymi skokami napięcia. Cała energia którą pobiera Twój system musi przepływać przez ten krótki odcinek drutu. 

Na poniższych fotografiach można zobaczyć jak wyglądają oferowane przez nas bezpieczniki,
jak wyglądają zastosowane wewnątrz cienkie druty (różne w zależności od wartości bezpiecznika) oraz tzw. "zasyp".