Acoustic Solid Classic Wood

Gramofon posiada brzmienie naturalne, zrównoważone, z dobrym wypełnieniem. Znakomity bas. Popularny gramofon Classic Wood, który z entuzjazmem zagra praktycznie każdą płytę. Dostępne wykończenia: lakierowana wiśnia i orzech.
X

Zadaj pytanie o produkt

E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Gramofon posiada brzmienie naturalne, zrównoważone, organiczne, z dobrym wypełnieniem i nienatarczywą rozdzielczością. Znakomity bas. Przyjemnie zagra praktycznie każdą płytę. Bardzo ładne połączene drewna oraz aluminium. Ciężki talerz, sztywny układ mechaniczny.

"To gramofon o naprawdę dobrej rozdzielczości, chociaż nieco innego gatunku niż w Transrotorze i Marantzu. Tutaj liczy się nie absolutna precyzja dźwięku ani też natychmiastowy atak – pod tym względem wymienieni konkurenci są lepsi. W Acoustic Solid mamy za to znakomicie zachowaną strukturę harmoniczną, co wcale nie wyostrza, ale nawet łagodzi przekaz, uwalnia go od nerwowości i mechaniczności. Tak, jakby naturalne wewnętrzne "wiązania" dźwięków zostały zachowane.(...) Bardzo udany gramofon, który w większości systemów pozostanie na długo."

Przeczytaj całość na www.audio.com.pl

Dane techniczne

Parametr Wartość
Obudowa: MDF 37 mm, okleina Cherry
Mata: Filc + akryl 5 mm
Napęd: Strunowy, synchroniczny,
Nóżki: x 3, każda z niezależną regulacją
Ramię: WTB 300
Sterowanie: Mikrokontroler M1 z oscylatorem krystalicznym
Talerz: Grubość 35 mm, wykonany z jednolitego kawałka aluminium
Waga: 20 kg
Wymiary: 470 x 340 x 190 mm

Zobacz też