Acoustic Solid - promocja

Najczęściej czytane

ATOLL IN300 już w AudioForte!

Na odsłuchy nowego wzmacniacza Atoll zapraszamy do naszego salonu.

ul. Rejtana 7/9 
02-516 Warszawa

Pon-Pt 11-19; Sob 10-14

czytaj więcej

YG Carmel - zapraszamy na odsłuchy

Zapraszamy do naszego salonu na odsłuchy kolumn YG Carmel firmy YG Acoustics.

czytaj więcej

Antypoślizgowa Mata Gramofonowa ZONTEK INTEGRALE MAT

| Nowości

Jako konstruktor gramofonu ZONTEK oraz pasjonat techniki gramofonowej mam przyjemność zaproponować unikalne, niespotykane dotąd rozwiązanie: welurową matę zintegrowaną z talerzem gramofonu: INTEGRALE MAT. Mikroskopijne włókna polyamidowego weluru dopasowują się do rowków płyty winylowej zapewniając jej idealny kontakt z podłożem. Eliminuje to wiele niepożądanych rezonansów co ma niebagatelny wpływ na poprawność odtwarzanego zapisu, bez jego podbarwiania i tłumienia.

INTEGRALE MAT jest całkowicie „przezroczysta” sonicznie, co oznacza, że nie ingeruje w jakość odtwarzanego sygnału. Wykonana z najlepszej jakości materiałów: ultra cienkiego, trwałego weluru Polyamid-Mahlflock – obojętnego elektrostatycznie, z warstwą klejącą (bez szkodliwych substancji w tym aktywnych rozpuszczalników), która została zabezpieczona papierem ochronnym – zdejmowanym przed przyklejeniem maty do talerza gramofonu. Ze względu na grubość wynoszącą niespełna 0,4mm położyć na nią można wszystkie inne maty mające wpływ na odtwarzany dźwięk.

Niewątpliwą zaletą INTEGRALE MAT jest wytłoczona podziałka stroboskopowa (50Hz), dzięki której można precyzyjnie ustawić obroty talerza dla 33,3 obr/min oraz 45,1 obr/min.

Czyszczenie INTEGRALE MAT nie stanowi żadnego problemu, ponieważ właściwości antystatyczne nie pozwalają na zbytnie przyleganie kurzu do powierzchni . Jeśli już będzie taka konieczność to z łatwością matę można wyczyścić odkurzaczem lub po prostu odkleić od talerza i umyć pod bieżącą wodą. Powierzchnia klejąca jest wystarczająco trwała i przy zachowaniu ostrożności może być odklejana/przyklejana wielokrotnie.

INTEGRALE MAT przeznaczona jest do talerzy o płaskiej powierzchni (akrylowych, metalowych, MDF, itp. ).

INTEGRALE MAT dostępna jest w kolorze: czarnym i brązowym.

Wymiary: 290mm i 295 mm (z wycięciem na label 100mm).

Cena detaliczna: 50,- pln